Photo♥

25.06.2015 21:22
Léto a festivaly k sobě neodmyslitelně patří. Já, do té doby festivalovým zážitkem nepolíbená, jsem se letos rozhodla tento stav změnit. A nechala jsem se políbit Holešovskou Regatou :)! Jako garde, na rande s festivalem, jsem si vybrala kamarádku Kristýnu.  Hudební festival...
05.06.2015 21:16
V poslední době vídám v obchodech s dekoracemi svícínky s mozaikovou aplikací ze sklíček. A protože se mi nechce utrácet zbytečně peníze za něco co si můžu vyrobit sama, zapojila jsem svoji fantazii a vymyslela, jak si tyto skleničky vyrobit . Ty mé nejsou polepené ze sklíček, ale z dekorativní...
28.05.2015 22:16
Po dlouhé době vás opět zdravím! A hned na úvod mám pro vás bezva zprávu. Je ze mě kosmetička. Yes! Maturita za mnou a prázdniny přede mnou! Musím říct, že po těch všech nervech si je opravdu zasloužím! Čeká na mě brigáda, spoustu akcí s kamarády a nekonečně mnoho DIY projektů. Také jsem chtěla...
06.12.2014 19:15
Vánoce jsou za dveřmi a vy ještě nemáte vyzdobený pokoj? Nezoufejte! Mám tu pro vás nejjednodušší vánoční DIY jaké si umíte představit.    
28.11.2014 22:54
  Víte co se dá vyrobit z drátu a spousty papírových kapesníků? Tak například tohle drátěné srdce, které si stejně jako já můžete pověsit na zeď. Je to strašně jednoduché a přitom to zútulní váš pokoj o sto procent. Budete potřebovat: Pevný měděný a měkký drát Papírové kapesníky nebo...
05.11.2014 21:17
Máte našetřenou hromadu peněz? Nebo jen hrstku drobných, které nevíte kam uložit? Ať už jste majiteli několika tisícovek či jen pár pětikorun, určitě se vám bude dnešní návod na výrobu pokladničky líbit.Budete potřebovat:- zavařovací sklenici- nůžky, izolepu- obrázek z časopisu, internetu,...
12.10.2014 18:20
Podzim je za dveřmi a vás děsí sychravé a studené počasí? Letos má být podzim krásný, takže klišé v podobě napadaného barevného listí nás určitě nemine. Pojďme si ho tedy společně užít. Mám tu pro vás pár typů jak si toto roční období zpříjemnit. Do komentářů mi dejte vědět jaký je váš...
29.08.2014 23:12
Škola se nezadržitelně blíží a ze všech koutů obchodů se na nás valí nabídka sešitů a jiných školních potřeb. Nevím jak vám, ale mě se sešity v papírnictvím vůbec nelíbí. Všechny jsou nudné a bez nápadu. Proto si je musíme vylepšit sami. Je jedno jestli se chystáte zpátky na základku nebo na...
29.08.2014 22:39
Jste taky majiteli nudně černého mobilu? Nebo dokonce jako já vysunovacího mobilu? Ten druhý případ je horší, protože na tyhle ty typy telefonů se nevyrábí pěkné barevné obaly jako na ty ,,smart founy a ajfouny,,  (:D).  Ovšem pokud máte doma laky na nehty, nějaké ozdůbky a vteřinové...
24.08.2014 12:18
Potřebujete deník s tvrdými deskami a nechce se vám utrácet zbytečně moc peněz za kupovaný? Anebo se vám jenom nelíbí vzory nabízených sešitů v obchodě. Tak či tak jste tady správně. Mám tu pro vás návod jak si takový deník vyrobit. Budete potřebovat: Obyčejný sešit, víčka od krabice...
1 | 2 >>
SEO